قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏‌ها درگاه خدمات الکترونیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لطفاٌ موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

  • عضویت در این وبسایت رایگان می باشد. همچنین ما خود را خود را متعهد به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهیم کرد.
  • هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان ، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت ارسال سفارشات ، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
  • پیش از تکمیل پروسه سفارش و تایید نهایی ، پیش فاکتور مربوط به سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.
  • قیمت کلیه دوره ها و خدمات ارائه شده در وبسایت بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر می باشد.
  • فعالیت این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی :

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات محصولات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت  جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.ifso125.ir می باشد.

– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری می بایست به ستاد مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان،امور  مالی مراجعه نمایید.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت طب باکس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

ساعات کار سازمان جهت مراجعه حضوری روزهای شنبه الی چهارشنبه  ساعات 7:30 صبح الی 14:20 و روزهای پنچشنبه ساعت 7:20 الی 13:20 می باشد.

پیگیری فاکتور


دریافت صورت حساب

 

 

 

سامانه خدمات الکترونیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان